Ostatní

Třídění ♥Affíků♥

3. května 2010 v 14:29 | K@ŠenQa
Tak jsem se rozhodla, že udělám třídění, protože například: s Já-ju-shka už Aff nejsem, Andy a Šlus napsali článek naposledy 15.října, tak si to chci srovnat. Vím, že jsem teď na blog dlouho nechodila proto vám nechám čas až do 14.dubna. Prosím vás, abyste se psali jen zápisy do třídění. Stačí, když do komentářů napíšete:
1. Přazdívku
2. Blog(prosím nepište "web")
3. Chceš být se mnou pořád Aff?(ano/ne)
4. Co se Ti na mém blogu líbí a co se Ti nelíbí?(upřímně) 
Tak to bude asi vše. Ještě vám to napíšu na blog. Papa
P.S. Manulka45 je omluvená, má pozastavený blog.

Nová přezdívka

30. dubna 2010 v 19:01 | K@ŠenQa
Tak jsme se rozhodla, že si vymyslím novou pžedívku, protože, tahle je už stará a nelíbí se mi. Kdyby vás něco napadlo, tak to hned napište do komentářů. Buď si vymyslím svou anebo, když si vezmu tu co sem někdo napíše, tak mu udělám třpytivku s kym bude chtít.

Plsky hlásky!!!

27. prosince 2009 v 19:53 | K@ŠenQa
Prosím hlásněte mi →TADY←, předem vám moc děkuju. Kdyžtak hlásněte pro K@ŠenQa. Díky mooooc!!!

Žabičky

23. prosince 2009 v 12:51 | K@ŠenQa
Ahojky, mohla bych vás poprosit, abyste si tohle daly na svůj blog??? Předem vám moc děkuji a jestli za to chcete diplom, tak si napište do komentářů.

Omlouvám se...

22. prosince 2009 v 11:53 | K@ŠenQa
Moc bych se chtěla omluvit MileynCe a Vlk°ušovi a pak ještě káŤě, protože jsem na ně úplně zapoměla, káŤě jsem ještě nedala diplom za spřátelení a MileynCe a Vlk°ušovi těm jsem ještě nedala jejich objednaný design. Jsem teď u babičky, protože máme ve škole ředitelský volno a mamka je ještě v práci, tak sem ten diplom dám sice ještě dnes, ale až později. A ten design ještě nemam hotovej, protože jsem na něj úplně zapoměla a dodělam ho co nejdříve, tak prosim přijměte moji omluvu. Moooooooooooc mě to mrzí!!!!!!!!!!

Hlásněte mi prosím!

21. prosince 2009 v 15:01 | K@ŠenQa
Ahojky SBénka a všichni, moc bych vás chtěla poprosit, abyste mi hlásly ►TADY◄, předem vám všem moooooooooc děkuji, udělám vám za to klidně diplom, měnící diplom, ikonku, jmenovku, třpytivku, měničku nebo avatar, můžete si vybrat sami... tak pls hlásněte.

Napište si o cenky!

7. prosince 2009 v 21:47 | K@ŠenQa
Ahojky! Moc se vám všem omlouvám kdo byl na mé párty, protože jsem měla všechno napsaný na papírku a mě se ztratil, takže komu něco chybí (např. Katusqa napíše: mě chybí měnička s pejskama). Ale o diplomy si nepište o těch vim, že každý kdo se zúčastnil, tak dostane diplom.

Podívejte se!!!

7. prosince 2009 v 21:13 | K@ŠenQa
Pls mrkněte se na ►TUHLE◄ stránku. Je to taková kapela - ve které jsem i já, jako Kačenčička - tak se prosíííííííííííím podívejte. Skoro nikdo nám tam nechodí, tak nám zvyšte návštěvnost o 1 človíčka. P.S. Zanechte i komentář!!!

Hlásněte pls pro mě!

27. listopadu 2009 v 14:58 | K@ŠenQa
Ahojky, strašně moooooc vás všechny prosím, abyste mi hlásly TADY pro K@ŠenQa, předem vám straaaaaaaaaaaašně moc děkuju, je to finále a ještě nikdy jsem nic nevyhrála, tak mi pls hlásněte a pak napiště do komentářů co zato chcete, můžete vybírat z: diplom, měničíc diplom, animka, třpytivka, jmenovka, avatar nebo vám za to klidně udělám i dess, prostě co budete chtít!

Hlásněte mi pls, strašně prosím!

24. listopadu 2009 v 19:59 | K@ŠenQa
Ahoj všichni, strašně moooooooooooooc vás všechny prosím, abyste mi hlásly TADY, pro K@ŠenQa, strašně mooooooooooc vám děkuju kdo hlásne, je to finále a ještě nikdy jsem nic nevyhrála, tak vás moc prosím, díky!
 
 

Reklama